14.04.2023 Johannes

Vrijheid vieren - Vrijheid leven

Keti Koti Rotterdam

1 juli 2023 is een dag om samen te gedenken én te vieren. Als kerken in Rotterdam doen we dat in dit jubileumjaar in de Laurenskerk. Van sommigen van ons hebben de voorouders geleden onder de slavernij. Anderen stammen af van hen die juist geprofiteerd hebben van de rijkdom die de koloniale handel opleverde. Samen gedenken we in onze stad de vele slachtoffers van de slavernij. We vieren de afschaffing daarvan én bezinnen ons op ons huidige samenleven. Want we hebben een gedeeld verleden en een gezamenlijke toekomst.

Er is muziek uit uiteenlopende tradities. Er klinken woorden uit de Bijbel en ‘spoken word’. We bidden en delen. Met voorgangers uit verschillende kerken. Iedereen is welkom om 10.30 in de Laurenskerk.