17.11.2023 Johannes

Voedselbank kerstactie
19 & 26 november

U zult zeker al wel hebben vernomen dat de Voedselbank in onze regio een grote verandering heeft ondergaan. Er is nu een winkel voor de Voedselbankproducten in plaats van de uitgiftepunten.

Dit houdt wel in dat ons uitgiftepunt in het Hildegardishuis is opgehouden te bestaan.

In de ruim 17 jaar dat onze uitdeelpost heeft bestaan hebben we al vanaf de start een goede samenwerking met Goud van Noord (voorheen Wijkpastoraat Oude Noorden) en al veel jaren ook met de Lutherse kerk. Onze vrijwilligers zijn parochianen en mensen uit de wijk, uit andere parochies en zelfs van verder weg. Het is geweldig dat we, door onze betrokkenheid op de naaste, zulke mooie verbindingen mochten leggen en contacten konden onderhouden; solidariteit metterdaad.

Bij ons als medewerkers kwam de vraag op: Kunnen we dan toch met Kerstmis iets extra’s doen voor de mensen die de afgelopen tijd onze Voedselbank bezochten? Het is toch altijd een reuze verrassing om met Kerst een tas met extra boodschappen te ontvangen. En dat kan natuurlijk; en dat willen we ook graag doen. Daarom durven we ook dit jaar te vragen:

‘Doet u weer mee met de kerstactie van de voedselbank?’


We hebben het volgende nodig:

olijfolie

rijst

koffie

thee

vis in blik

KIPPENsoep in blik

pastasaus

macaroni

cruesli

shampoo

wasmiddel

een stevige grote boodschappentas

U kunt dus op verschillende manieren aan onze kerstactie deelnemen:

- of u geeft een van de artikelen: olijfolie, rijst, koffie etc.

- of u geeft geld

- of u geeft een nieuwe grote stevige boodschappentas!


Inleveren voor aanvang van de viering in de kerk 19 november en 26 november.

Hartelijk dank.